O nas
CertyfikatyPracownicyNotariuszePracaKalkulator kosztów
Kontakt
Oferty
Rynek pierwotny
hotel

Lokalizacja: ZACHODNIOPOMORSKIE, Kołobrzeg

HOTEL**** w Kołobrzegu

APARTAMENTY NA WYNAJEM  Z CZYNSZEM GWARANTOWANYM – CAŁY OBIEKT  LUB POJEDYNCZE APARTAMENTY

OPIS NIERUCHOMOŚCI: do sprzedaży 78 luksusowych apartamentów w rozpoczętej inwestycji czterogwiazdkowego hotelu  w Kołobrzegu.
Oddanie apartamentów i hotelu -  IV kw. 2010.
Możliwość nabycia apartamentów wykończonych pod klucz w standardzie czterech gwiazdek, w hotelu z pełną infrastrukturą dla rekreacji wodnej (basen + jacuzzi + sauny + fitness), odnowy biologicznej i zdrowotnej, gastronomią, winoteką i salami konferencyjnymi.
Na każdym piętrze są małe (na ok. 10-12 osób) sale spotkań, klimatyzowane i w pełni wyposażone do funkcji spotkań biznesowych- nabywcy mogą z nich korzystać w swoich sprawach zawodowych.
Na parterze są 2 większe sale konferencyjne.
Hotel jest w standardzie 4-gwiazdkowym - wszystkie powierzchnie wspólne są klimatyzowane a apartamenty wentylowane mechanicznie, podwyższone standardy ppoż, wysokiej jakości wykończenie
Korytarze wyłożone wykładziną dywanową- hole płytami marmurowymi, 2 windy i 3 klatki schodowe
Na parterze jest pełna infrastruktura SPA i rehabilitacyjna (gabinety). restauracja i piano bar oraz winoteka z szerokim wachlarzem win światowych marek.
W ogrodzie hotelowym minigolf i inne atrakcje.

LOKALIZACJA: w Kołobrzegu - największym polskim  nadmorskim uzdrowisku, w jego zachodniej części z przepięknymi, naturalnymi plażami, w pasie zieleni chronionego krajobrazu Natura 2000, w pierwszej linii zabudowy do morza - 300m od plaży.
Do zabytkowego centrum miasta jest ok. 1,5 km - w  hotelu będzie do dyspozycji nabywców i gości minibus kursujący bezpłatnie po całym Kołobrzegu 

ZAKUP APARTAMENTÓW: Ceny apartamentów od 11.800 netto/m2 do 14. 500 zł/m2 w zależności od położenia apartamentu. VAT - 22% całkowicie zwracany przez US (już od wpłat zaliczek).Nabywcy kupują więc realnie w cenach netto.
Brak rabatów przy zakupie - ewentualnie można negocjować tylko cenę zakupu garażu.
Płatność  za apartament - 25% po podpisaniu umowy przedwstępnej a reszta rozłożona na raty do grudnia 2010.
Każdy nabywca apartamentu płaci tylko za powierzchnię apartamentu - taras jest gratis. Nabywca apartamentu otrzymuje również gratis współudział w gruncie i współudział w kompleksie wodno-rekreacyjnym (basen+2 sauny+ 2 jacuzzi+ natryski+ wyposażony fitness) - co oznacza, że nikt nigdy im tego kompleksu nie odbierze, nie zlikwiduje, nie zamieni na inne funkcje etc - jest to własność nabywców.
Standard wykończenia apartamentów  wysoki (np. drewniane podłogi, kolekcje nowoczesnych gresów i płytek etc) - pod klucz. Każdy nabywca ma do wyboru 3 warianty wykończenia wg przedstawionego projektu aranżacji wnętrz.
Jest 40 garaży podziemnych w cenie 38 tys. netto - zakup fakultatywny.
Apartamenty będą oddane w 4 kwartale 2010 r.

WYNAJEM APARTAMENTÓW: możliwość zawarcia z kupującym umowy najmu apartamentów w okresie, w którym  z nich nie korzystają, z gwarantowanym przychodem (system condo). Umowa najmu z comiesięcznym gwarantowanym przychodem, waloryzowanym corocznie  wskaźnikiem GUS.
Gwarantowany przychód z najmu 2000-3200 zł miesięcznie, indeksowany corocznie zgodnie z inflacją.
Wynajem przez nabywcę nie jest obligatoryjny - może podpisać  umowę, ale nie musi.

WSZYSCY (nawet osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej) mają całkowity zwrot VAT- więc realnie kupują w cenach netto.

Prognozowana stopa zwroty z inwestycji na przestrzeni 5 lat i czas zwrotu, zakładając niewielki 2% i 5% wzrost cen nieruchomości (zdj. nr 11).

STAN OBECNY: budowa jest rozpoczęta - na koniec 2009 roku będzie stan surowy zamknięty. Nie ma zagrożeń wynikających z braku finansowania - partner finansowy - bank PKO BP.

SYSTEM SPRZEDAŻY POJEDYNCZYCH APARTAMENTÓW: partnerska sieć biur nieruchomości

SPRZEDAŻ CAŁOŚCI OBIEKTU: wszystkie apartamenty wraz z infrastrukturą i gruntem jest możliwy.

KONTAKT

Biuro Sprzedaży:
                      Biuro Obrotu Nieruchomościami „IKAR”
                      Waldemar Głowicki
                      60-461 Poznań, ul. Homera 115                                                                                                                                                                                                 tel. 061 840 90 55, tel. kom. 602219948
                      www.nieruchomosci-ikar.pl
                      biuro@nieruchomosci-ikar.pl


 

Lokalizacja -   Zachodniopomorskie
Miejscowość i ulica -   Kołobrzeg
Cena -   11.800,- zł netto
Powierzchnia -   od 35,83 do 64,81 m2
Liczba pokoi -   78
Lokalizacja obiektu:
www.maps.google.com
drukuj
  powrót