O nas
CertyfikatyPracownicyNotariuszePracaKalkulator kosztów
Kontakt
Oferty
Działki
działka rekreacyjna

Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie, Żnin, Chomiążą Księża

Działka - 9990 m2 - nad jeziorem  koło Żnina, na trasie Żnin – Barcin przez Jadowniki. Posesja o wymiarach 370x27m nad jeziorem Ostrowieckim z 27m linią brzegową. W jezioro wybudowany 19 m pomost z „kratownicy” z doprowadzoną energią elektryczną. Na działce część ogrodzona ±1500 m2 dobrze obsadzona drzewami owocowymi i tujami oraz różnorodną ilością krzewów owocowych i ozdobnych. Niewielki ogródek warzywny, dużo bylin kwiatowych i wypełniający trawnik na reszcie części ogrodzonej. W tej części oprócz domu jest blaszany duży garaż ocieplony, szopa na narzędzia i drewno, dwie duże altany (jedna z prądem), duży stacjonarny grill, masywna stała huśtawka.
Cały teren jest dobrze oświetlony z rozprowadzoną wodą do podlewania ogrodu. Dom o powierzchni ±125 m2 z wykorzystaniem różnic falistego terenu, składa się z trzech kondygnacji:
najwyższa – trzy pokoiki noclegowe (boazeria sosnowa), balkon; środkowa – salon z kominkiem i małym pokoikiem noclegowym oraz zabudowany duży taras, który powiększa część salonu (boazeria sosnowa); najniższa – łazienka z toaletą, kuchnia z dużym aneksem pod tarasem – zabudowany powiększa kuchnię i służy jako jadalnia. W tej części znajduje się hydrofornia z kotłownią oraz duże pomieszczenie gospodarcze. Na tym poziomie duże pomieszczenie na pralnię i suszarnię połączone z przylegającym garażem. Posesje i dom jest wyposażony w: linię elektryczną własną trójfazową ponad 450 m, linię i telefon TP S.A., linię wody wodociągowej, własną studnię na hydrofor
szambo dwukomorowe, alarm antywłamaniowy z detekcją ruchu, podłączony do linii telefonicznej – automatyczne powiadamianie, centralne ogrzewanie elektryczne z programatorem, szybko nagrzewające grzejniki, instalacja zalana niezamarzającym płynem, elektryczne podgrzewanie wody, odbiorniki energooszczędne, woda na wszystkich kondygnacjach, szafy i regały wbudowane, miejsce na ognisko, utwardzony parking samochodowy.
Dom jest zbudowany z betonowych bloczków fundamentowych a dwie górne kondygnacje z bloczków gipsowo-cementowych (supereks); drewno konstrukcyjne sosnowe leżakowane; dach – blacha fińska bordo; ściana zewnętrzna biały baranek.
Dom i działka posiada dogodny dojazd (asfaltowe drogi); umiejscowienie w terenie lesistym o falistym ukształtowaniu.

Agent prowadzący Waldemar Głowicki, tel. 061 840 90 55, kom. 602219948

Lokalizacja -   Kujawsko-Pomorskie
Miejscowość i ulica -   Chomiąża Księża
Gmina -   Żnin
Powiat -   żniński
Cena -   580.000 zł
Powierzchnia działki -   9990 m2
Szerokość działki -   27 m
Długość działki -   370 m
Media -   prąd, woda
Dojazd -   asfaltowy
Stan prawny gruntu -   własność
Księga wieczysta -   tak
Oferta na wyłączność -   NIE
Lokalizacja obiektu:
www.maps.google.com
drukuj
  powrót